KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565225
nr 1556 5225
Mats Nilsson, Signerad, Stilleben med persikor. Olja på duk, 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 31x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:28:43
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr